Транспортният министър отговори на президента: Сами ще си изринем снега

09 март 2022, 11:25 часа 14912 прочитания 0 коментара

След като вчера президентът Румен Радев обяви, че не е работа на НСО, на ДАНС или на МВР да ринат сняг пред премиера, а тяхната работа е да гарантират неговата сигурност, то днес министърът на транспорта Николай Събев отговори задочно в социалната мрежа, че сами щели да си изринат снега.

Още: За Гуцанов президентът трябва да е "ляв и социален", а явно не обединител на нацията, както е в Конституцията

Още: "Кандидатурите на "опитомената левица" увеличават шансовете на демократичните сили": Атанасов за Йотова или Киселова за президент

Припомняме, че след като министър-председателят Кирил Петков бе обстрелван със снежни топки на Шипка, то вчера именно транспортния министър Събев настоя началникът на Националната служба за отбрана Емил Тонев да си подаде оставката. В отговор на това Радев пък каза:

"Не е работа на министри да дават оценки за работата на служби. Тяхната работа е да се борят ефективно с тежката икономическа и социална криза и да създават устойчив икономически растеж. Разбира се, че няма да искам оставки в НСО".

Още: Предложение: Черноморският регион да бъде припознат равностойно на тези, граничещи с Украйна, Беларус или Русия

Още: Зафиров обяви едно от възможните имена за номинация на "БСП – Обединена левица" за президентските избори

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивелин Стоянов
Ивелин Стоянов Отговорен редактор
Новините днес