Национално предателство. Ердоган ще се намесва в изборите. Това заяви бившият депутат от ВМРО Александър Сиди от протеста на партията пред парламента заради готвената отмяна на ограниченията за брой изборни секции в чужбина.
Още: Борислав Гуцанов се обяви против повишаването на пенсионната възраст
Още: Кирил Петков за ареста в Пловдив: Управлявал е при Главчев и Желязков, не могат да ни го препишат
Според него, и "Демократична България", "Има такъв народ" извършват предателство към родината.
Готови сме на гражданско неподчинение, да затворим булеварди, граници, каза Сиди. Той уточни, че днес, 28 април, ще се раздават листовки на депутатите, а ако бъде приета промяната да няма ограничение на броя на изборните секции в чужбина, ще искат президентско вето. Чак след това, ако и президентът не наложи вето, щяло да има гражданско неподчинение.
Депутатите на "Демократична България" Иво Мирчев и Надежда Йорданова обясниха, че гласовете от Турция статистически не се променят години наред.
Още: Лицата, подаващи сигнали за корупция: Парламентът с ключови промени, за да спаси 650 млн. евро
Заглавна снимка: Архив
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Божанков с намек за министри на "Ново начало": Росен Желязков е новия Пламен Орешарски
Още: "Строшеният F-16": Борисов и Радев се карат дефектни ли са самолетите (СНИМКИ)