Почитателите на Робърт Патинсън възнамеряват да бойкотират бъдещите филми с участието на Кристен Стюарт.
Още: Оставя я на "seen": Бен Афлек държи Дженифър Лопес на твърде безопасно разстояние
Още: Мечтана дъщеричка: Риана роди третото си дете (СНИМКИ)
Актрисата, която изигра Бела Суон в поредицата "Здрач", наскоро призна, че изневерила на дългогодишната си половинка Роб с режисьора на "Снежанка и ловецът" Рупърт Сандърс.
Часове по-късно Патинсън напусна дома им в Лос Анджелис, което даде повод на местната преса да предположи, че с връзката им е приключено. Но това не е всичко, предаде БГНЕС. Изневярата ще навреди и на развитието й в професионален план, закани се почитател на Робърт.
"Кристен е най-мразената жена в Холивуд. Киноманите търсеха удобна причина да не я харесват и вече я имат", сподели източник.
Още: Тома и Силвия Петкова напуснаха "Traitors: Игра на предатели"
Още: Честито! Натали Трифонова стана майка за първи път! (СНИМКИ)
"Огромната армия от фенки на Роб ще бойкотира нейните филми. Ще има да изяде много хляб, преди да се изправи на крака отново. Както в личен, така и в професионален план", допълни той.
Редактор: Калина Здравкова
Още: Петият сезон на "Ергенът" идва: Вижте кои трима мъже ще търсят любовта (СНИМКИ)
Още: Чарли Шийн: Взимах толкова много дрога, че дилърите не искаха да ми продават