Рики Мартин се омъжи

11 януари 2018, 11:30 часа 0 коментара

Рики Мартин вече официално е семеен мъж. Певецът се е омъжил за годеника си - шведския художник Джоан Юзеф.

Още: "Мъжете си мислят, че контролират всичко, но забравят, че жените решават"

Още: Обявиха кога стартира "Ергенът: Любов в рая“, показаха и лицата на участниците (ВИДЕО)

Вчера 46-годишният изпълнител разкри, че е сключил брак с половинката си. Двамата заедно отглеждат 9-годишните близнаци Матео и Валентино.

"Вече съм съпруг, но ще направим голямо парти след няколко месеца. Ще ви уведомя за него. Разменихме брачните си клетви, заклехме се и подписахме всички необходими документи, включително и предбрачни договори", каза звездата пред E! News.

Рики и Джоан започнаха да излизат през 2016 година, а след няколко месеца обявиха, че са сгодени.

Още: Емрах Стораро се сгоди за сестрата на жената на брат си (ВИДЕО)

Още: "Виня само себе си": Филип Киркоров се преби по време на концерт (ВИДЕО)

Вчера певецът и неговото семейство дебютираха и на корицата на сп. OUT. Пред изданието той споделя за синовете си, които са от суроганта майка.

"Много хора ми казват: "Твоите деца са по кориците на списания" и неща от сорта, на което им отговарям, че причината е, защото искам да нормализирам това. Желая хората да виждат семейството ми и да казват: "Няма нищо грешно в това". Това е част от моята мисия."

"Децата ми ме питат за това, че имат двама бащи и им обяснявам, че ние сме модерно семейство. Това е красиво чувство на свобода", допълни Мартин.

ВИЖТЕ СНИМКА НА СЕМЕЙСТВОТО МУ ТУК!

Още: Серина Уилямс призна: Свалих 14 кг с лекарство, а не с тренировки

Още: Мили Боби Браун и Джейк Бон Джоуви осиновиха момиченце

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ева Петрова
Ева Петрова Отговорен редактор
Новините днес