След враждата в Hell's Kitchen: Алекс Гърдева говори за Бони (СНИМКИ)

23 май 2024, 13:45 часа 0 коментара

Алекс Гърдева, която спечели звездния Hell's Kitchen говори за кулинарната надпревара и конфликтите по време на участието си. В предаването "На кафе" тя призна, че не е очаквала да стане първа.

Още: Годеж на Олимп за водещата на тотото Марина Кискинова (СНИМКИ)

Още: Стартира "Traitors: Игра на предатели", ясни са тримата "предатели" (СНИМКИ)

Още: Чоткин е големият победител в Hell's Kitchen 6! (ВИДЕО)

За Бони

По време на предаването Бони определи Алекс за неуравновесена в емоциите си. Александра сподели своята гледна точка за скандалите между нея и Бони по време на участието им в Hell’s Kitchen. Според Алекс още в началото певицата е показвала, че не я харесва. За да не влиза в тона на Бони, решила да замълчи.

Още: Звезда от Hell's Kitchen стана попфолк певица (СНИМКИ)

Още: Ударът е тежък: Звезди скърбят за покойния Робърт Редфорд

Още: Трагедия и отвратителна история: Мартин Елвиса с разтърсващ коментар за "Ергенът: Любов в рая" (ВИДЕО)

Снимка: NOVA

Още: Пазиха го в тайна: Няма да повярвате кой Ерген е станал баща преди три месеца

Още: Фатална СНИМКА: Феновете на Ариана Гранде смятат, че връзката ѝ с Итън Слейтър е обречена

Звездният победител

Психоложката сподели, че нейният фаворит в шоуто е била инфлуенсърката Изабел Овчарова, Тя е смятала, че именно Изи ще бъде звездният победител. "Виждах финала по съвсем различен начин. Но съм щастлива от развръзката." - каза Гърдева и уточни, че дори не се е замислила,  когато получила предложение за участие в Hell’s Kitchen. "Много обичам да готвя. Непрофесионално, но любителски, защото смятам, че храната е начин да изразяваме уюта, който всяка жена носи в себе си", обясни тя.

Още: Алекс Гърдева от "Ергенът" призна има ли мъж до себе си (СНИМКИ)

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Михаела Каръмова
Михаела Каръмова Отговорен редактор
Новините днес