Барселона готви предложение за нов договор на Давид Вия

18 март 2013, 12:45 часа • 3669 | прочитания

Ръководството на лидера в испанското първенство "Барселона" има намерение да предложи нов контракт на нападателя Давид Вия, който е в клуба от 2010 година, предаде БГНЕС.

Още: Собствената марка „Брей!“ на Kaufland е големият победител в конкурса „Избран продукт на годината“

Още: България се прощава с оперния певец Богомил Спиров на 4 май

31-годишният испански национал напоследък демонстрира отлична форма и си върна мястото в титулярния състав на каталунския гранд. Настоящият договор на Вия с Барса изтича през лятото на 2014 година. Като основен кандидат за него, в случай че напусне "Ноу Камп", се спряга лондонският "Арсенал".

Давид Вия се разписа и вчера вечерта, отбелязвайки първия гол за победата над "Райо Валекано" с 3:1. Другите две попадения бяха реализирани от аржентинската перла Лео Меси.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Ачев
Ивайло Ачев Отговорен редактор
Новините днес