Интензивен дъжд, придружен със слаба градушка, падна над Лом. Около 30 минути е валяло над Лом малко след 17 часа. Вследствие на това има наводнени улици в ниската част на града, съобщава общественото радио. Служители от "Чистота" оказват съдействие, където е необходимо, обясниха от Община Лом.
Дъждът е бил премесен със слаба градушка с големината на грахово зърно, но няма нанесени поражения, допълниха от общината. В останалата част на област Монтана на места преваля краткотраен дъжд, придружен с гръмотевици.
Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.