Стилиян Петров напуска Астън Вила заради по-малка заплата

27 март 2012, 16:07 часа 6880 прочитания 0 коментара

Капитанът Стилиян Петров ще напусне Астън Вила през лятото, съобщи бТВ, позовавайки се на английски източници. Той вероятно ще премине в друг британски отбор, тъй като ръководството на Астън Вила иска да намали заплатата му.

Още: Външно привика Митрофанова и ѝ връчи демарш заради навлизането на дронове в Полша и Румъния

Още: Внимание, шофьори! Промени в движението по АМ “Тракия“

Мениджърът на тима Алекс Маклийш е настоял Петров да остане във Вила и да му бъде предложен нов договор. Настоящият контракт на българина изтича през лятото на 2012 година.

Емил Хески, Карлос Куеяр, Шарл НЗогбия, Бари Банън и Брад Гузан също са сред футболистите, които най-вероятно ще напуснат "Вила Парк" след края на настоящия сезон.

Причината за освобождаването им също е финансова, тъй като президентът Ранди Лърнър иска значително да намали разходите си около издръжката на клуба.

Още: Промяна в минималните температури. Времето утре - 16 септември 2025 г.

Още: „Сцена Централни хали“ със специална безплатна програма за Деня на София

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Десислава Любомирова
Десислава Любомирова Отговорен редактор
Новините днес