Спират водата в част от ж.к. "Обеля" 2

30 ноември 2018, 07:21 часа 2044 прочитания 0 коментара

„Софийска вода” временно ще прекъсне водоснабдяването в част от жк. „Обеля“ II на 30 ноември 2018 г. (петък), съобщиха от пресцентъра на дружеството.

Още: 42 училища в София минават към едносменен режим

Още: Църква „Преображение Господне“ в Боровец почете храмовия си празник

Във връзка с реконструкция на уличен водопровод на ул. 107 ж.к. „Обеля“ 2, се налага спиране на водоподаването от 09.00 до 17.00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на:

- бл. 269, бл. 268, бл. 272, бл. 273, бл. 271, ул. 275.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска пред 30 ДКЦ“.

Още: "Не е просто камък": Петиция иска спасяване на амфитеатъра на Сердика (СНИМКИ)

Още: "София повече няма да търпи подобни безобразия": Терзиев срути сградата на Вълка на ловно стопанство "Искър"

Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.

Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 0800 12121 или да следят за развитието на всички текущи теренни дейности в реално време чрез Виртуалния информационен център на дружеството.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Евгения Чаушева
Евгения Чаушева Отговорен редактор
Новините днес