Димитър Бербатов е загубил опита си да бъде вписан като президент на БФС в Търговския регистър и на втора инстанция. Това съобщават „24 часа“ и „Блиц“, позовавайки се на Търговския регистър.
Още: Лудогорец трепери 120 минути срещу Динамо Минск, но с кански мъки продължи напред в Шампионска лига
Още: Веласкес разкри колко промени ще направи за реванша и отсече: Левски няма да изневери на стила си
Първото заявление Бербатов подаде през март, но Софийски градски съд го спря в резултат на жалбата от страна на сегашното ръководство на футболния съюз. Сега решението на Софийския апелативен съд е окончателно и не подлежи на обжалване.
Екипът на бившия нападател подаде документи до Агенцията по вписванията, за да бъдат вписани решенията от проведения на 18 март Конгрес на БФС, в който се включиха 76 клуба. Техните представители го избраха за президент на централата.
Междувременно рекордьорът по мачове за националния отбор Стилиян Петров публикува послание в социалните мрежи за борбата на екипа на Бербатов за БФС. Какво каза бившият национал - вижте тук.
Още: Левски продължава търсенето на заместник на Ван дер Каап! Огледа се в южна съседка
Още: Скандалите в Ботев Пловдив не спират: Съд, тормоз над жени и забрана за влизане на стадиона
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Стана ясно колко прибира Левски от трансфера на Ел Джемили
Още: ЦСКА се насочи към Каталуния! "Армейците" изкушават нова трансферна цел с примамлива заплата