Боримиров обясни защо Сираков не присъства на юбилея на Левски

24 май 2024, 13:03 часа • 12974 | прочитания

Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков не присъства на тържественото поднасяне на цветя и венци на „Могилката“ пред столичното 22 СОУ по случай 110-годишнината от основаването на клуба. Това смути част от присъстващите, които се питаха къде е бившият нападател на „сините“ в един от най-важните дни за българския гранд.

Още: Венци Стефанов: Не бих направил Любо Пенев дори домоуправител на вход (ВИДЕО)

Още: Иван Славков: Венци Стефанов и Пашата ми доведоха Бойко, не го пускаха в кръчмата (ВИДЕО)

Оказа се, че Наско Сираков от няколко дни не е в София. Това разкри изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров. Той обясни, че мажоритарният собственик на клуба има лични ангажименти извън столицата и поради тази причина не присъства на паметния ден.

"Има лични ангажименти" 

Даниел Боримиров Наско Сираков Борислав Георгиев

„Наско Сираков от няколко дни не е в София. Има лични ангажименти. Мисля, че в неделя се връща в София. Левски в момента има най-голяма нужда от обединение. Всеки трябва да преглътне егото си и да знае, че Левски е над всички. Преди всичко искам да видя един финансово стабилен Левски, за да може да надграждаме и след това мисля, стъпка по стъпка“.

Още: Въпрос за 100 000 лева: Кой е по-голяма фурнаджийска лопата? Боримиров или Филипов?

Още: Голяма легенда на ЦСКА с остър коментар за новото правило на БФС за четирима българи

„Искаме да правим малки крачки, за да може да постигаме целите си. Мисля, че на този етап това, което направихме преди няколко дни ни кара да сме оптимисти, тъй като ще имаме финансова стабилност и тази стабилност искаме да я надграждаме, за да можем да видим Левски след 1-2 години такъв, какъвто нашите фенове го желаят и са свикнали да го виждат”, каза директорът на Левски.

Вижте как футболисти, шефове и фенове отбелязаха 110-годишнината на Левски.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Бойко Димитров
Бойко Димитров Отговорен редактор
Новините днес