Ботев измъкна още един трофей от Лудогорец

4414
Снимки: БГНЕС

Лудогорец отново загуби финал от Ботев (Пловдив). В сряда вечер на стадион "Лазур" в Бургас "орлите" завършиха 1:1 срещу "канарчетата", след като изпуснаха успеха в редовното време. Така се стигна до дузпи, при които Ботев отбеляза и 5-те си изпълнения, докато Марселиньо изпусна още първия удар в полза на шампионите.

Иначе през първото полувреме Тодор Неделев даде аванс на своите в 15' с прекрасно изпълнение на пряк свободен удар. До края на полувремето Лудогорец изпусна куп положения, а освен това и страничната греда на два пъти спаси пловдивчани от изравняване.

Новият треньор на Левски и участието му в най-големия тото скандал "Калчополи"

Делио Роси беше един от най-добрите италиански специалисти през първите години на 21-и век. Той изведе Лацио до Купа на Италия и стабил...

В началото на второто полувреме Вандерсон съумя да отбележи в 47', а до края на мача двата тима не успяха да си отбележат повече голове. Още преди двубоя беше решено, че продължения няма да се играят, а играчите на Ботев бяха перфектни при дузпите и заслужено спечелиха първата си Суперкупа на България.

Повече подробности може да четете в SPORTLIVE.BG.