ЦСКА 1948 с класика срещу Арда насред Кърджали (ВИДЕО)

2010

ЦСКА 1948 постигна много важна победа в Първа лига, след като се наложи над Арда Кърджали с класическото 3:0 като гост. Домакините от София изиграха много силен мач и заслужено се поздравиха с успеха. По този начин те нанесоха първа загуба на Арда в Кърджали от началото на сезона в елита.

ЦСКА 1948 не допусна изненади

Гостите от ЦСКА 1948 поведоха още в 18-ата минута на срещата. Георги Русев изпълни страхотен фаул, който не остави никакви шансове на стража на кърджалийци Иван Дичевски. Около половин час след началото на мача „червените“ реализираха второ попадение. След центриране на Русев от корнер, Ивайло Чочев отклони с глава и Неделко Пишчевич се разписа във врата на Арда.

След почивката гостите продължиха да диктуват събитията на терена и вкараха трети гол още в 48-ата минута. Отново Русев центрира от корнер в наказателното поле, където Елитон се извиси над всички и с глава отбеляза за 3:0. До края на срещата повече голове не паднаха и в крайна сметка ЦСКА 1948 се поздрави с успеха.

👊🏻 КЛАСИЧЕСКА ПОБЕДА ЗА ЦСКА! 🔴 Армейците победиха Арда в отложен мач от III кръг на efbet Лига. ⚽️ Головете за “червените” бяха отбелязани от Георги Русев, Неделко Пишчевич и Елитон. БРАВО, АРМЕЙЦИ! ❤️

Posted by ЦСКА 1948/ CSKA 1948 on Monday, November 27, 2023

Класирането в Първа лига

Благодарение на победата си столичани събраха 29 точки и се изкачиха до петото място във временното класиране в Първа лига. Лидер в подреждането е ЦСКА с 41 пункта, но и два мача повече от ЦСКА 1948. Арда пък са на седма позиция с 28 точки в актива си, колкото има и Левски, който по-късно днес гостува на Локомотив София.

По-рано днес стана ясно, че звезда на ЦСКА 1948 е аут за неопределено време.

Спортните рубрики на Спортни новини - Actualno.com вече са онлайн!🤩 ✍️Всяка седмица Ви очакват коментари, анализи,...

Публикувахте от Спортни новини - Actualno.com в Понеделник, 27 ноември 2023 г.