ЦСКА-София отпадна в третия квалификационен кръг на Лига Европа. Датският Копенхаген победи с 2:1 като домакин в среща-реванш и така с общ резултат 4:2 датчаните се класираха за плейофите на турнира.
Още: Какво ще реши Томаш? Сериозен проблем за ЦСКА преди мача с Берое
Още: Под индиго: Мъри Стоилов преживя една и съща криза в Левски и Гьозтепе
Н`Дойе откри резултата в 23', но попадението бе след засада и трябваше да бъде отменено. Резервата Евандро изравни в 58', но пет минути по-късно Н`Дойе изведе своите напред с втория си гол в мача.
Повече подробности вижте в Sportlive.bg.
ПРЕДИ МАЧА
Още: "В Лудогорец равенството създава драма, а загубата се приема като край на света"
Още: Веласкес каза дали Левски ще прави шпалир на Лудогорец и разкри за куп проблеми (ВИДЕО)
В първия мач, този у дома, "червените" допуснаха загуба с 1:2, и сега ще трябва да гонят дивото, за да продължат пътя си в Европа.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: В защита на Вили Вуцов: Поискаха оставката на Гонзо и Дисциплинарната комисия към БФС
Още: Заради титлата на Лудогорец: БФС наложи извънредни промени в мачовете на Левски и ЦСКА
В състава се завръщат Николай Бодуров и Кристиян Малинов, които изтърпяха наказанията си за червени картони. Станислав Манолев, който е сред най-опитните в тима, се завръща пък след контузия. Нестор Ел Маестро няма да може да разчита на наказания заради червен картон Божидар Чорбаджийски, както и на контузените си играчи.