Драма в последната секунда! Ще гледаме продължения в Разград (ВИДЕО)

1689
Снимка: Ludogorets.com

Лудогорец и Черно море играят един срещу друг във втори полуфинален сблъсък от Sesame Купа на България. Разградчани влязоха в срещата с гол аванс от първия мач, който завърши 2:1 в тяхна полза. Българският шампион беше на броени секунди от финала, тъй като реваншът протичаше при резултат 1:1, но в добавеното време привържениците им на стадион "Хювефарма Арена" бяха смълчани.

В 95-ата минута Матеус Машадо вкара втори гол за "моряците" и възстанови паритета в общия резултат. Топката беше центрирана в наказателното поле на Лудогорец, където Машадо някак съумя да прати кълбото във вратата на Симон Слуга, което значеше само едно - ще гледаме продължения в Разград.

ОЩЕ: Козмин Моци: Не искам да говоря за ЦСКА, Лудогорец пак ще е шампион

Преди това Васил Панайотов изведе гостите от Варна напред в 55-ата минута. Само 120 секунди по-късно Спас Делев изравни. Кирил Десподов проби отляво и намери нисичкия атакуващ състезател, който матира Иван Дюлгеров за 1:1.