Любимец пак падна и засили тотослуховете за Испания

6067

Пирин (Гоце Делчев) спечели гостуването си на Любимец с 2:1 в мач от 29-ия кръг на "А" група. За домакините това бе пореден слаб мач, въпреки лагера в Испания през зимата. Остава въпросът какво точно правиха в Марбея играчите на Войн Войнов, а отговорът явно е нещо далеч от футбола.

Марио Близнаков откри резултата в 32-ата минута, засичайки топката от въздуха. Само четири по-късно Васил Панайотов вкара за втори път топката във вратата на дебютанта в елитната ни футболна група.

Все пак Любимец стигна до почетно попадение две минути преди края, когато точен бе влезлият като резерва Георги Стефанов.

Така в класирането на втората седмица на "А" група, Пирин е пети с 18 точки, а Любимец е шести със същия актив, но с по-лоша голова разлика.