Любослав Пенев: Не мога да отговоря дали оставам в Хебър (ВИДЕО)

10 декември 2023, 17:45 часа • 1534 | прочитания

Наставникът на Хебър Пазарджик Любослав Пенев отново нямаше отговор дали ще остане начело на отбора и през втория полусезон. Неговият тим завърши есенния дял с поражение от Ботев Пловдив, а Пенев заяви, че в момента не може да коментира дали ще остане в клуба.

Още: Голям скандал в българския футбол! Баща и син скочиха да бият съдия, имаше и тирада след мача (ВИДЕО)

Още: 4-голово дерби на дъното! Румънец поведе клуб от Първа лига към спасението

Ще остане ли Любослав Пенев в Хебър Пазарджик?

"Коментира се, но сега не мога да отговоря (дали ще остана начело на Хебър). Футболистите и треньорите засега сме част от футболен клуб Хебър", заяви Любослав Пенев пред Diema Sport след последния съдийски сигнал на двубоя с Ботев на "Колежа".

Любослав Пенев

Пенев постави висока оценка за свършената работа в Хебър

Той похвали играчите си за представянето както в двубоя с Ботев, така и през целия първи полусезон. "Изиграхме добър мач, но не вкарахме гол. Когато няма попадения, се обезсмисля работата във всички 90 минути."

Още: Какво ще реши Томаш? Сериозен проблем за ЦСКА преди мача с Берое

Още: Под индиго: Мъри Стоилов преживя една и съща криза в Левски и Гьозтепе

"Поздравявам момчетата все пак, това е последен мач за календарната година. Догодина първенството продължава и давам една висока оценка за свършената работа."

"Мисля, че играчите израстнаха индивидуално и колективно. В правилната посока сме, това е начинът. Има и много корекции, които трябва да направим, но това е един дълъг процес. Момчетата са сериозни професионаилисти, гледат много отговорно на нещата", каза Пенев.

ОЩЕ: Любо Пенев: Не знам какво ще се случи с Хебър, дано не е "от умрял - писмо"

Още: В защита на Вили Вуцов: Поискаха оставката на Гонзо и Дисциплинарната комисия към БФС

Още: Заради титлата на Лудогорец: БФС наложи извънредни промени в мачовете на Левски и ЦСКА

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес