Лудогорец удари Краснодар след драматичен обрат

14531

Лудогорец победи Краснодар с 3:2 в последната контрола на "орлите" от подготовката им за пролетния дял на шампионата в Испания. Десет минути след първия съдийски сигнал Вандерсон излезе очи в очи с Чворович и за нападателя не беше проблем да открие резултата - 1:0. Минута по-късно бившият играч на Левски - Жоазиньо покачи на 2:0 след точно изпълнена дузпа. В 25-ата минута българите намалиха, след като Мисиджан пусна отлично към Марселиньо, който беше точен с удар от границата на наказателното поле - 1:2. В 37-ата минута Христо Златински изравни след невероятно изпълнение от пряк свободен удар.

Последваха отлични положения и за двата тима, но нападателите направиха доста пропуски. Все пак, в 80-ата минута, звездата на разградчани Роман Безяк получи добър пас от Мишел Платини и останал сам срещу вратаря, словенецът без проблеми реализира за крайното 3:2. След този мач играчите на Стойчо Стоев се прибират в България.

Вълчинов видя Лацио и отсъди: Лудогорец има немалки шансове

В Лудогорец са обнадеждени след мача Лацио - Рома. Явор Вълчинов, помощникът на Стойчо Стоев, изгледа двубоя наживо в Рим. Дербито завъ...