На прибиране от Унгария: Боби Михайлов се изнизал през авариен изход

29 март 2023, 13:00 часа 11988 прочитания

Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов се е скрил от журналисти при прибирането на националния отбор от Унгария след загубата с 3:0 като гост във втория мач от квалификациите за Евро 2024. Михайлов е напуснал летището в София през друг изход.

Още: Край на сагата! Зингаревич разкри бъдещето на Ботев Пловдив

Още: Да треперят Левски и ЦСКА! Новата голова машина на Черно море наниза две попадения за 3 минути

На Летище София са се събрали журналисти, които да зададат въпроси на ръководството на БФС, но пред тях не се е появил Михайлов, който е напуснал летището през товарен или авариен изход. През ВИП-а са излезли само Емил Костадинов и Йордан Лечков, но не и Михайлов.

Sportlive.bg припомня, че не за първи път шефът на БФС избягва журналистите. През 2019 година Михайлов скандализира, след като беше взет с джип директно от пистата на Националния стадион "Васил Левски", което бе заснето от bTV. Тогава, за назидание, БФС не допусна екип на bTV да отрази мача България - Англия.

Борислав Михайлов

Още: Вратарят, който прослави Левски по света със своите голове

Още: Бивш младежки национал на България остана без отбор - клубове от Първа лига със сериозен интерес

Именно този мач между България и Англия, в който избухна расистки скандал, доведе до оставката на Борислав Михайлов, дошла и след натиск от тогавашния премиер Бойко Борисов. Оставка, която бе безцеремонно оттеглена от Боби Михайлов година и половина по-късно, за да застане отново начело на БФС.

ОЩЕ: Стилиян Петров: Г-н Михайлов, чакаме да се извините за порочното си управление!

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес