Пропуск! Десподов не успя да промени всичко срещу Астана (ВИДЕО)

2040
Снимка: Alexander Stoyanov / LAP.bg

Лудогорец влезе в реванша срещу Астана от третия квалификационен кръг на Лига Европа с пасив от едно попадение. "Орлите" загубиха с 1:2 в Казахстан и се нуждаят от голове на "Хювефарма Арена" в Разград.

Това си пролича още от първите моменти на сблъсъка, в които видимо футболистите на Ивайло Петев търсеха попадението. След по-малко от четвърт час игра те вече имаха две страхотни положения, след които да водят в резултата.

Десподов не успя да изравни общия резултат срещу Астана

В 13-ата минута Лудогорец стигна до най-добрата си възможност за гол. Пьотровски проби в средата и изведе с пас по земя Десподов в наказателното поле. Позицията бе перфектна за най-добрия футболист у нас за миналата година.

Десподов прескочи топката добре, за да му стане по-удобна, след което имаше достатъчно време да се приготви за удар. Последва и изстрел с десния крак, но българинът заложи на силата и в крайна сметка противниковият страж Чондрич изби в ъглов удар.

Можете да видите ситуацията чрез кадрите по-долу в материала. Всичко за реванша от Лига Европа Лудогорец - Астана НА ЖИВО в SportLive.bg.