Ръководството на Левски е решило кой ще наследи Николай Костов след края на сезона в Първа лига. По всяка вероятност новият старши треньор на "сините" се казва Станислав Генчев. Към момента 43-годишният специалист е начело на Крумовград, който си осигури място в първата шестица от родния елит.
Още: Вили Вуцов заплаши БФС: Този път ще има съд до дупка! (ВИДЕО)
Още: "Предприе рисковани действия": Джипът на Наско Сираков с опасно изпреварване на пътя (ВИДЕО)
Наско Сираков е убедил Генчев да поеме Левски
Лично мажоритарният собственик Наско Сираков е водил разговори с Генчев, предават колегите от "Тема Спорт". Те припомнят признанието на бившия футболист на столичния гранд от преди дни , че „на драго сърце би водил Левски“. Наставникът ще стартира работа на "Герена" от 1 юни, когато изтича договорът на Костов.
Щабът на Станислав Генчев е ясен
В хода на преговорите двете страни са уточнили и треньорския щаб. Асистент на Станислав Генчев ще продължи да бъде някогашният капитан на "сините" Живко Миланов. Двамата работеха заедно и в Локомотив София, и в Ботев Пловдив. С роля на помощник-треньор ще е и Георги Чиликов, а за подготовката на вратарите ще отговаря Йордан Господинов. Очаква се в екипа да бъде и Красимир Петров, който в момента е асистент в Левски.
Още: Левски изкарал десетки милиони от доведени от Мъри
Още: Рокадите на "Колежа" започнаха! Основна фигура зад успехите на Ботев Пловдив напусна
ОЩЕ: Интересът към Кордоба не спира: Шотландци се включват в трансферната надпревара
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Трансферът се пече: Голаджия на Лудогорец е пред завръщане в елита на родината си
Още: Венци Стефанов пак захапа изгонен от Славия: Новият капитан не е по-висок, но има по-голямо сърце