С 10 души Лудогорец не се справи с Видеотон и е аут от Шампионска лига

01 август 2018, 23:04 часа • 20425 | прочитания

Българският шампион Лудогорец отпадна още във втория квалификационен кръг на Шампионска лига. Разградчани загубиха с 1:0 от Видеотон в мач реванш, след като първата среща завърши 0:0.

Още: Голям скандал в българския футбол! Баща и син скочиха да бият съдия, имаше и тирада след мача (ВИДЕО)

Още: 4-голово дерби на дъното! Румънец поведе клуб от Първа лига към спасението

За разлика от първия мач обаче разградчани не доминираха изцяло на терена и не успяха да покажат най-доброто от себе си. Единственото попадение в срещата бе отбелязано в края на полувремето. Анел Хаджич засече подаване на Стопира и от близост с глава порази вратата на Ренан.

В 40' пък Върджил Мисиджан остави "орлите" с десет човека на терена, след като си изкара втори жълт картон в 40-тата минута за симулация. Ситуацията бе доста дискусионна, но австрийският съдия прецени, че холандското крило на разградчани е за гонене. От щаба на разградчани определено имаха сериозни претенции към рефера за различен критерий в показването на картони в двубоя.

Повече подробности може да прочетете в Sportive.bg.

Още: Какво ще реши Томаш? Сериозен проблем за ЦСКА преди мача с Берое

Още: Под индиго: Мъри Стоилов преживя една и съща криза в Левски и Гьозтепе

ПРЕДИ МАЧА

МАЧЪТ МОЖЕ ДА СЛЕДИТЕ ТУК

Воденият от Пауло Аутори тим изпитва проблеми в атака през последните 3 мача, вкарвайки общо 2 гола срещу Берое, Етър и МОЛ Види.

"Орлите" гостуват на своя съперник след 0:0 в първия мач и, за да продължат напред, не трябва да губят битката в Унгария, която е тази вечер от 21:00 часа българско време.

Още: В защита на Вили Вуцов: Поискаха оставката на Гонзо и Дисциплинарната комисия към БФС

Още: Заради титлата на Лудогорец: БФС наложи извънредни промени в мачовете на Левски и ЦСКА

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Александър Коларов
Александър Коларов Отговорен редактор
Новините днес