Стойчо Младенов: Мартин Петров оправда всички очаквания

24 април 2014, 15:09 часа 9390 прочитания

Бившият национал Мартин Петров обяви край на престоя си в ЦСКА след края на сезона и заслужи куп похвали от треньора Стойчо Младенов.

Още: Ето с кой тим ще играе Левски, ако стори чудо срещу Брага, Лудогорец извади късмет

Още: Стана ясно колко плаща ЦСКА за новия си играч, който трябва да реши голям проблем

"Той свърши страхотна работа - заяви Екзекутора на Ливърпул. - Мартин оправда всички очаквания към него. На терена беше отличен, голям професионалист. Извън терена накара в Европа и света отново да заговорят с уважение за ЦСКА. Хората разбраха, че клубът е тръгнал по правилния път. И един голям футболист като Мартин Петров се е съгласил да се върне в него" - заяви Младенов

Несъмнено 35-годишният нападател в нито един момент не се възгордя, помагаше на Младенов при разборите с отличните си познания по английски и испански и не пропусна нито една тренировка. В последното вечно дерби срещу Левски даде перфектна асистенция за 3:1 към Иван Маркович. А накрая беше диригентът на "червената" радост пред сектор "Г". Затова и ръководството на клуба иска да изпрати Петров с подобаващ бенефис, какъвто още не е правен за голям футболист.

 

Още: Ясен е жребият на Лудогорец в Шампионска лига: Фортуна готви интересен мач на "орлите"

Още: Левски се разминава с трансферна цел! Футболистът избра добре познато старо

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Лазаров
Димитър Лазаров Отговорен редактор
Новините днес