Нов случай на агресия над медицинско лице в психиатричната болница в Раднево. Медицинска сестра е ритана в корема и гърдите от настанен в лечебното заведение пациент.
Още: Заместителят на хероина: Фентанилът навлиза ударно и взима все повече жертви у нас
Още: Неясни са причините за инцидента в завод "Арсенал", при който загина работник
ОЩЕ: Служители на психиатрията в Раднево искат охрана в болницата
"Пациентът, който ме нападна, е наркозависим. Доведоха го с полиция и линейка. Сама съм с дежурната лекарка и санитаря и обикалям постоянно по стаите. Може би някой от болните е отвързал колана на краката на агресивния мъж. Отидохме да му измерим кръвното и тогава стана нападението. Опасността за живота ни е голяма", сподели пострадалата медицинската сестра Евгения Тодорова в ефира на Нова телевизия.
Случаите на насилие над персонала в лечебното заведение са ежедневие. Персоналът споделя, че работи със страх заради агресивните пациенти. Служители там алармират от години за проблема. От болницата излизаха и на протести, но без ефект.
Още: Невиждан дрифт: Тежка катастрофа се размина на косъм (ВИДЕО)
Още: Мъж загина, а жена е в тежко състояние след катастрофа край Ямбол
ОЩЕ: Пациент нападна служители в психиатричната болница в Раднево
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Локализираха големия пожар край Айтос
Още: Взрив във военния завод "Арсенал" в Казанлък, има загинал