София е блокирана след убийството на Алексей Петров

16 август 2023, 15:11 часа • 3711 | прочитания

Полицейски патрули са изпратени на изходите на София в опит да бъде заловен предполагаемият извършител на убийството на Алексей Петров, съобщава Нова телевизия.

Още: Съдът остави за постоянно в ареста задържания директор на Митници „Пловдив“ (ВИДЕО)

Още: Подробности как е убита 18-годишната Магдалена: Извършителят със самопризнания (ВИДЕО)

Полицейското присъствие в града е засилено. На ключови булеварди в града има въоръжени екипи на полицията. Образували са се огромни задрсътвания.

Убийството

По-рано днес беше съобщено, че бившата барета Алексей Петров е бил убит в София. По първоначална информация убийството е станало в столичния квартал "Драгалевци", близо до неработещия лифт до Воденицата. Още: Бизнесът на Алексей Петров: С какво официално се занимаваше преди да бъде убит

От МВР потвърдиха, че в "Драгалевци" е имало стрелба. Уточнява се, че са били намерени мъртъв мъж и ранена жена. По-късно стана ясно, че тя е починала в болница "Пирогов". По информация на БНР Петров е застрелян с пушка.

Още: Трима души загинаха на място у нас след като камион помете спряло такси

Още: Случаят с убитата 18-годишна Магдалена: Разнопосочни сигнали от полицията и съмнения имало ли е издирване

НА ЖИВО: Убиха Алексей Петров

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивайло Анев
Ивайло Анев Отговорен редактор
Новините днес