Трима са изнасилили непълнолетно момиче край Плевен. По случая е образувано досъдебно производство. Това съобщиха за БТА от Окръжната прокуратура в областния град.
Още: Извънредно измерване на въздуха в Разград заради пожара. Пламнаха и 500 декара в Кърджалийско
Още: Моторист загина при катастрофа между Созопол и Приморско, пътят е затворен
По сведение на жертвата сексуално насилие е извършено в съботния ден - 7 юни, около 19.30 ч. в землището между селата Буковлък и Върбица. Три лица, непознати на непълнолетната, са извършили съвкупление с нея, без съгласието й, против нейната воля, посочват от прокуратурата.
Пострадалата е подала сигнал в понеделник в Първо управление на МВР в Плевен. Полицията и прокуратурата веднага са организирани оперативно -издирвателни действия. Насилниците са установени. И тримата извършители, с инициали В.В.В. А.М.К. и В.Т.Р., са от плевенското село Буковлък.
Следствените действия по случая продължават.
Още: Адв. Александър Кашъмов: Сарафов прави опити прокуратурата да бъде извадена от важен закон (ВИДЕО)
Още: Заместителят на хероина: Фентанилът навлиза ударно и взима все повече жертви у нас