Никол изуми света, навря гърдите си в лицето на колега (ВИДЕО)

18 ноември 2019, 12:54 часа 0 коментара

Бившата половинка на Григор Димитров - Никол Шерцингер, за пореден път провокира с поведението си. 41-годишната певица изуми целия свят с непристойните си действия в телевизионния ефир по време на предаването "Х-Фактор" в Англия.

Още: Трагедия и отвратителна история: Мартин Елвиса с разтърсващ коментар за "Ергенът: Любов в рая" (ВИДЕО)

Още: Пазиха го в тайна: Няма да повярвате кой Ерген е станал баща преди три месеца

Никол взе спонтанно решение да хване главата на свой колега в журито в шоуто, за да я притисне към гърдите си. Поведението на Шерцингер бе остро критикувано както в световните медии, така и в социалните мрежи от нейните почитатели.

ВИДЕОТО ВИЖТЕ ТУК

"Потърпевш" се оказа Луис Уолш, който е с 26 години по-възрастен от Шерцингер. В социалните мрежи последваха коментари, че подобна случка може да докара инфаркт на Уолш.

Още: Фатална СНИМКА: Феновете на Ариана Гранде смятат, че връзката ѝ с Итън Слейтър е обречена

Още: Светлана Василева след раздялата: Рано ми е за любов, децата ми са най-важни

Припомняме, че в началото на годината телефонът на Шерцингер бе хакнат, а тогава в интернет пространството се появи видео, на което бившият й партньор Люис Хамилтън мачка гърдите й (подробности вижте тук).

ВИДЕОТО ВИЖТЕ ТУК

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Александър Коларов
Александър Коларов Отговорен редактор
Новините днес