Датска туристическа фирма е подела инициатива да награждава клиентите си ако зад граница си направят дете по време на отпуската си.
Още: Скачане, бягане или ходене: Кое упражнение е най-добро според възрастта ви?
Още: 7 най-богати вегетариански източника на магнезий и правилният начин за консумацията им
Ако двойка може да докаже, че си е "направила" бебето по време на организираното от фирмата пътуване, ще получи безплатна почивка с детето. Освен това туроператорът ще осигури на момченцето или момиченцето всичко необходимо през първите три години.
Акцията е част от кампанията "Направи го заради Дания", която има за цел да повиши раждаемостта в страната.
Туристическата фирма Spies Rejser се надява да повиши интереса на датчаните към секса по време на отпуската и така да подобри демографското положение в страната, където през последните години раждаемостта значително е намаляла. Като една от причините за това се изтъква, че все повече жени на детеродна
възраст са изцяло отдадени на кариерата си.
Още: Илюзията за „Все още свързани“: 5 причини, поради които раздялата е по-болезнена в дигиталната ера
Още: 5 психологически игри, които нарцисистите играят във връзките, маскирани като любов
Датската фирма е решила да раздава подаръци, след като прочела статистически данни, според които по време на пътуванията си гражданите на страната правят с 46 процента повече секс, отколкото в родината си, информира БТА.
За още любопитни и полезни статии - очакваме ви във Viber канала ни! Последвайте ни тук!