Драматични мачове в Шампионска лига, станаха ясни куп осминафиналисти

2994

Реал Мадрид остави зад гърба си тежкото поражение от Ейбар през уикенда, след като в Шампионска лига си гарантира първото място в група G. "Белия балет" надигра с 2:0 Рома на "Олимпико" и независимо от резултатите в последния кръг, печели своята група.

Победата на "белите" обаче не дойде никак лесно, особено след като Рома направи два фрапантни пропуска през първите 45 минути, които можеха да променят драстично крайния резултат в мача, а грешниците за домакините бяха Шик и най-вече Юндер, който пропусна на почти празна врата и от 2 метра в 45'.

Късна драма в Торино, Манчестър Сити и Реал Мадрид газят в Шампионска лига

Тази вечер най-комерсиалният футболен турнир Шампионска лига предложи на феновете си нови осем мача. Много голове паднаха в осемте...

Скоро след откриването на второто полувреме след грешка на Фацио Бейл остана сам срещу вратаря, като си нагласи топката на левия крак и я прати покрай Олсен за 0:1. 10-ина минути по-късно отново Бейл беше в основата на гола на Реал, центрирайки отлично в наказателното поле, Бензема свали за Васкес, който изпуснат от защитата вкара от метър разстояние - 0:2. Подробности от мача може да видите в Sportlive.bg.

В същото време още много грандове си осигуриха място на осминафиналите в Шампионска лига. Кои са първите осминафиналисти в турнира вижте в Sportlive.bg.

Всички резултати и голмайстори в Шампионска лига вижте тук!