Форлан: Време е за ново поколение в националния на Уругвай

29 юни 2014, 11:31 часа 5931 прочитания 0 коментара

Нападателят на Уругвай Диего Форлан заяви след отпадането на тима на осминафиналите на световното първенство, че победата на Колумбия е заслужена. Той вярва, че е време за смяна на поколенията в националния отбор на Уругвай.

Още: Най-критикувания нападател на Ливърпул осъществи голям трансфер! Ще се бори с Роналдо

Още: Не се случва всеки ден: Българин направи асистенция срещу 7-кратен европейски шампион

"Нищо не можем да направим вече, Колумбия спечели двубоя. Дойдохме да играем за победа, но не ни се получи. Имахме няколко хубави атаки, но колумбийците се справиха по-добре от нас", обобщи той.

"Смятам, че след прибирането ни трябва да направим обобщение на представянето ни на Световното. Може би много от тези, които играха в турнира, ще си отидат. Време е за ново поколение в националния отбор. Сигурен съм, че Уругвай го чака добро бъдеще“, каза Форлан, цитиран от "Спорт Експрес".

Още: Галатасарай прегази противник на старта на Суперлигата и се насочи към звезден трансфер

Още: Лука Модрич може да се завърне в Реал Мадрид съвсем скоро

Уругвай загуби от Колумбия с 0:2.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Адриана Димитрова
Адриана Димитрова Отговорен редактор
Новините днес