Футболен шеф: Това, което прави Челси, е лудост!

01 февруари 2023, 14:05 часа 1443 прочитания 0 коментара

Това, което прави Челси, е лудост. Това мнение изрази спортният директор на Борусия Дортмунд Себастиан Кел по повод трансферната политика на "сините" и огромните харчове, които правят през последната година. Лондончани счупиха британския трансферен рекорд, след като похарчиха над 120 млн. евро за Енцо Фернандес.

Още: Арсенал излъга Манчестър Юнайтед насред „Олд Трафорд“ и започна сезона с важна победа

Още: Челси се издъни на старта на Висшата лига, Нотингам Форест тръгна с лесна победа

Според Кел за ръководството на Челси "парите нямат значение", но в неговия клуб Борусия не могат да действат с такъв размах. Спортният директор следи изкъсо какво правят "сините", но смята, че това граничи с лудостта и не могат да се харчат безразборно толкова много пари за трансфери.

"Трябва да кажа, че това е лудост. Разбира се, че следя какво прави Челси в последните седмици и месеци. Парите нямат значение там. Тук ние трябва да спечелим нашите по различен начин. Затова не сме в позиция да правим подобни трансфери", заяви Кел пред "Скай Спортс".

Повече за трансфера на Енцо Фернандес в Челси четете в линка.

Още: Байерн Мюнхен пропуска голям трансфер - преговорите за новата звезда на германския футбол приключиха

Още: Обвиниха Арсенал и Микел Артета в "кражба" от Ливърпул

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Стефан Йорданов
Стефан Йорданов Отговорен редактор
Новините днес