Бившата суперзвезда на Реал Мадрид - Гарет Бейл, говори след представянето в новия си клуб Лос Анджелис ФК. Нападателят разкри, че е щастлив в Америка и има пред себе си още доста години футбол преди да прекрати богатата си кариера. Самият той се надява да участва както на Евро 2024, така и на Мондиал 2026.
Още: Мирише на странен английски финал в Лига Европа! "Кошмарният" Юнайтед разгроми 10 от Билбао
Още: Челси показа класата си, но другият финалист ще се решава в напечен реванш в Италия
"Да бъда тук ми дава най-добрата възможност да запазя мястото си в състава на Уелс. Все още имам много години пред себе си. Не дойдох за 6 или 12 месеца. Пристигнах, за да опитам и да бъда тук възможно най-дълго", заяви Бейл пред медиите.
"Искам да дам възможно най-доброто от себе си, да запиша името си в това първенство и отбор и очаквам с нетърпение бъдещето. Това не е просто нещо краткотрайно. Дава ми най-добрата възможност да погледна към следващото Европейско или дори по-далеч.
Още: Юнайтед ще спори с Реал Мадрид, Барселона и Байерн за звезда на "аспирините"
Още: "Пенсионираха" Кристиано Роналдо след поредния изпуснат трофей в Саудитска Арабия
Наблюдавах МЛС дълго време. Времевата разлика беше пречка, но винаги пробвах да я гледам по телевизията. Стандартите тук са много завишени и е много по-добре, отколкото хората в Европа смятат. Първенството се подобрява, стадионите и отборите също", допълни още той.
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "Изглеждаше, че никой не може да надмине Меси и Роналдо, но се появи Ламин Ямал"
Още: Разочарование и за Роналдо, и за Меси - останаха без Шампионска лига в Азия и Америка
Ето с колко намали заплатата си уелсецът, за да продължи с футбола