Карло Анчелоти вече е губил с 0:4 от Борусия в Дортмунд

10582

Реал Мадрид излиза в наглед протоколен реванш тази вечер срещу Борусия (Дортмунд) в мач реванш от турнира за Шампионската лига. Кралският клуб спечели първия двубой с 3:0 и е смятан за сигурен фаворит за класиране на полуфинал.

Интересен факт, свързан с двубоя, е че треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти има загуба с 0:4 от немския тим. Ако подобен резултат бъде повторен тази вечер това ще е безпрецентен срам за тима на Реал (Мадрид) и в частност за Анчелоти.

Загубата на Анчелоти е в мач, който се е провел на 4 април 2002 г. Тогава бразилският нападател на Борусия (Дортмунд) Марсио Аморозо бележи три гола в рамките на само 38 минути! Четвъртото попадение е дело на Хайнрих. Треньор на германците в тази среща е легендата Матиас Замер. Срещата е от турнира за Купата на УЕФА, а фазата е полуфинал на надпреварата

Реал без Роналдо в протоколния реванш с Борусия

Кристиано Роналдо няма да може да помогне на неговия Реал (Мадрид) в срещата-реванш срещу Борусия Дортмунд от ¼-финалите в Шампи...