Кирил Десподов герой за ПАОК - донесе мечтан обрат в Европа!

8809
Снимка: PAOK FC Official Facebook Page

Футболист номер 1 на България Кирил Десподов се превърна в герой за новия си тим ПАОК, след като помогна за обрат срещу ХИК и победа с 3:2 като гост в среща от първия кръг на групите на Лигата на конференциите. Българинът се отчете с гол и асистенция.

В 35-ата минута Бурейма Хасан Банде откри резултата за домакините от Хелзинки, но след почивката ПАОК стигна до изравнително попадение чрез Константинос Кулиеракис, който се възползва от асистенция на Десподов, за да вкара в 55-ата минута.

ОЩЕ: В ПАОК качиха Десподов на масата, той поздрави съотборниците с песен на гръцки (ВИДЕО)

В 81-ата минута самият Десподов успя да се разпише във вратата на съперника, за да вкара дебютното си попадение и да направи обрата пълен. В 94-ата минута Томас вкара за 3:1 за ПАОК, а в 99-ата Радулович върна едно попадение от дузпа за крайното 3:2 в полза на гостите от Гърция.

Миналата седмица ВАР лиши Десподов от приказен дебют за ПАОК (ВИДЕО), след като българинът влезе от скамейката и вкара в дербито с Арис.