Кристъл Палас удари Уест Хем в голово шоу (ВИДЕО)

1209

Кристъл Палас победи Уест Хем в двубой със седем гола. Срещата завърши при резултат 4:3 за домакините. Двубоят бе много важен за „чуковете“, които след поражението продължават да се борят за оставането си в елита. В момента Уест Хем се намира на 15-то място във Висшата лига с 34 точки. Осемнадесетият Лестър е с 29. Кристъл Палас пък са 11-ти с 40 пункта. До края на първенството остават 5 кръга.

Двубоят започна отлично за Уест Хем, след като още в 9-ата минута Томас Сучек отбеляза. Само шест по-късно обаче Джордан Аю изравни. В 20-ата минута Вилфред Заха направи резултата 2:1 за Кристъл Палас. Само десет минути по-късно домакините реализираха трето попадение дело на Джефри Шлуп. Малко преди края на първото полувреме Михаил Антонио върна един гол за „чуковете“.

В средата на втората част Кристъл Палас реализира четвърто попадение за Палас, след като Наиф Агерд извърши нарушение в наказателното поле на Уест Хем и съдията даде дузпа. Зад топката застана Еберечи Езе, който не остави никакви шансове на Лукаш Фабиански. Гостите все пак върнаха един гол около четвърт час преди края чрез Агерд, но силите им не стигнаха за нищо повече.

Онзи ден пък Юнайтед и Тотнъм си разделиха по едно полувреме и не успяха да се победят/.