Ръководството на Айнтрахт Франкфурт е отхвърлило поредната оферта за голямата си звезда – Рандал Коло Муани. Това съобщи „Sky Sport Germany“. Според информациите шефовете на „орлите“ са отказали да продадат нападателя на френския Пари Сен Жермен часове преди реванша с Левски от плейофната фаза на Лигата на конференциите.
Още: Ясен е носителят на "Златната топка"! Интересно подреждане в топ 10 (класация)
Още: Спретнаха подъл номер на ПСЖ! Дембеле и компания имат мач, докато връчват "Златната топка"
Айнтрахт иска повече пари за Коло Муани
Както е известно ръководството на ПСЖ иска да вземе Коло Муани като вчера предложи 70 милиона евро за правата му, плюс още 10 млн. под формата на различни бонуси. Босовете на Айнтрахт обаче категорично са отхвърлили предложение, тъй като искат поне 100 милиона евро за своя голмайстор.
🆕 @Eintracht won’t accept the new offer of €80m - #PSG informed!
— Florian Plettenberg (@Plettigoal) August 28, 2023
➡️ But negotiations ongoing. Kolo Muani is pushing for the move
➡️ Both clubs want to find a solution
➡️ Next 48 hours will be crucial.
PSG won’t pay €100m. A new offer is in preparation. Key factor for… pic.twitter.com/wApGz5IEGb
Още: Нов бойкот на "Златната топка"! Флорентино Перес забрани на Реал Мадрид да посети церемонията
Още: Барса мачка и в Ла Лига! Двама испанци в основата на успех срещу Хетафе
Коло Муани иска да премине в ПСЖ
Самият Коло Муани пък иска да продължи кариерата си във френския тим като вече е обявил своето решение пред шефовете на тима от Франкфурт. Очаква се днес или утре от ПСЖ да изпратят подобрена оферта за 24-годишния футболист. Възможно е парижани да включат и свой играч в сделката. Продажбата на Рандал Коло Муани пък трябва да бъде финализирана до 1 септември, когато затваря трансферния прозорец.
Вчера пък стана ясно, че Айнтрахт е успял да вдигне на крака две от звездите си за мача с Левски.
Още: Драма на "Емирейтс" между Арсенал и Сити! Пеп и Артета не се надлъгаха във Висшата лига