Барселона подчини Атлетико и измести Реал Мадрид

2766
Снимка: Getty Images/Gulliver

Барселона победи Атлетико (Мадрид) с 1:2 в дербито от 24-ия кръг на Ла Лига. "Каталунците" стигнаха по драматичен начин до победата - 4 минути преди края на срещата.

Рафиня изведе Барса напред в резултата, след което Диего Годин изравни. Лионел Меси донесе победата за Барселона в 86-та минута със своето 20-то попадение от началото на сезона.

Лудогорец не се справи с Копенхаген и е аут от Лига Европа

Лудогорец не успя да се класира за 1/8-финалите на Лига Европа, след като завърши 0:0 в реванша срещу Копенхаген в Дания. Първата срещ...

Това бе последното дерби, което се игра на стадион „Висенте Калдерон“. С този успех Барселона увеличи напрежението върху Реал Мадрид в борбата за титлата в испанското първенство, като отборът на Луис Енрике вече е на първата позиция. "Белия балет" е с два мача по-малко, но вече няма право на грешна стъпка.

Пълния развой на двубоя вижте в Sportlive.bg.