Селекционерът на Еквадор: Няма да пипам тактиката, въпреки загубата от Швейцария

20 юни 2014, 12:45 часа • 6391 | прочитания

Селекционерът на националния отбор по футбол на Еквадор Рейналдо Руда заяви преди двубоя на тима срещу Хондурас, че няма да променя тактиката на отбора в сравнение с мача срещу Швейцария.

Още: Ще последва примера на Стоичков, а сега блесна за Сити във важен мач във Висшата лига

Още: По примера на Стоичков: Прокудената легенда на Ман Сити може да последва американската си мечта

Еквадор и Хондурас се срещат в мач от втория кръг на груповата фаза на Световното първенство. Двубоят от група Е на турнира е на 21 юни (събота) от 1:00 часа българско време. В първия мач Еквадор загуби от Швейцария с 1:2, а Хондурас бе победен от Франция с 3:0.

Пред Goal.com селекционерът на Еквадор Рейналдо Руеда каза, че въпреки загубата от Швейцария не вижда причина да прави промени от тактическо естество за предстоящия мач.

Още: Прекрасна новина за Барселона преди финалните мачове от сезона - твърд титуляр се завръща в игра

Още: Вкара на Петър Чех един от най-великите голове във Висшата лига, а после потъна в забрава (ВИДЕО)

Специалистът анализира, че играчите му са се представили на ниво в първия мач, като в края са загубили концентрация, което е довело до загубата.

Руеда заяви, че играчите му са имали време да се възстановят и да върнат самочувствието си. Той отбеляза, че е било работено за изчистване на допуснатите грешки.

Селекционерът на Еквадор каза, че тимът на Хондурас е показал добро ниво срещу Франция, заради което очаква предстоящият мач да бъде тежък.

Руеда специално отбеляза, че отборът на Хондурас играе доста компактно и остро, като се използва и най-малката възможност за атака.

Още: Челси показа класата си, но другият финалист ще се решава в напечен реванш в Италия

Още: Юнайтед ще спори с Реал Мадрид, Барселона и Байерн за звезда на "аспирините"

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Димитър Лазаров
Димитър Лазаров Отговорен редактор
Новините днес