Вдъхновен Манчестър Юнайтед прегази и Фулъм и влезе в Топ 4

522 0
photo of Вдъхновен Манчестър Юнайтед прегази и Фулъм и влезе в Топ 4
Манчестър Юнайтед срази Фулъм с 3:0 на стадион "Крейвън Котидж" в Лондон и продължава безгрешната си серия под ръководството на Оле Гунар Солскяр. "Червените дяволи" победиха лондончани в двубой от 26-и кръг на английското първенство.

Пол Погба откри резултата в 14-ата минута, а Антонио Марсиал удвои преднината в 23-ата. Отново Погба оформи класическия резултат с гол от дузпа в 65-ата минута. Юнайтед не срещна абсолютно никакви проблеми и вкара и трите си гола след грешки на съперника.

Клоп: Битката за титлата във Висшата лига е много вълнуваща

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че битката за титлата във Висшата лига е по-скоро вълнуваща, отколкото стресираща, въпреки че ...

За Манчестър това е десета победа в последните им 11 мача от всички турнири и отборът остава без загуба след уволнението на Жозе Моуриньо през декември. Днешният успех позволи на възпитаниците на Солскяр да се настанят на четвъртото място поне за 24 часа. Юнайтед има 51 точки, една повече от Челси, който в неделя гостува на Манчестър Сити.

Подробно описание на развитието на двубоя и видео от срещата вижте в sportlive.bg.

Рейтинг: 5 от 5. Гласували общо: 1 потребители