Един от най-обичаните футболисти на Байерн (Мюнхен) Томас Мюлер поиска от Джосеп Гуардиола официално да потвърди, че възнамерява да разчита на него като на основен футболист.
Още: Юнайтед ще спори с Реал Мадрид, Барселона и Байерн за звезда на "аспирините"
Още: "Пенсионираха" Кристиано Роналдо след поредния изпуснат трофей в Саудитска Арабия
През отминалия сезон националът не беше от твърдите титуляри, като това никак не му се нрави. Мюлер намекна, че ще напусне, ако не получи гаранции от испанеца.
"Още сега, преди началото на следващия сезон, искам да знам дали съм ключова част от титулярния тим на Байерн. Искам и да знам дали съм в бъдещите планове на клуба. Вече не съм момчето, което ще си държи устата затворена и ще остави някого да си прави каквото си иска с него", заяви 24-годишният Мюлер, цитиран от "Sport1".
Преди време той поясни, че за сега не смята да преминава в друг клуб, но изглежда нещо се е променило в намеренията му.
Още: "Изглеждаше, че никой не може да надмине Меси и Роналдо, но се появи Ламин Ямал"
Още: Разочарование и за Роналдо, и за Меси - останаха без Шампионска лига в Азия и Америка
Най-важните спортни новини за деня - Специална селекция в канала ни във Viber! Последвайте ни тук!
Още: Велико шоу! Интер вкара 3 на Барса, но не победи в Шампионска лига