Радослав Янков с гръмка победа в Банско

1778

Носителят на Световната купа паралелните дисциплини Радослав Янков спечели паралелния гигантски слалом в Банско.

Подробности от поредния голям успех на Радослав научете в Sportlive.bg

Невиждана подкрепа от Чепеларе за Радо Янков за Световната купа в Банско

Българският носител на големия кристален глобус на Световната купа по сноуборд Радослав Янков ще бъде основната атракция по време на ст...

Българският крал на зимните спортове показа страхотен характер днес, записвайки първия си успех за сезона пред няколко хиляди души, дошли да го подкрепят в Банско, въпреки че е работен ден.

Следващият старт на Янков е в неделя, когато се очаква и пик на зрителския интерес - над 10 хиляди души. Иначе днешната му победа му донесе 1000 точки в генералното класиране, където е лидер в две от трите дисциплини. Още по темата в Sportlive.bg