Бронзов медал за Боряна Калейн на Европейското в Баку*

19 май 2019, 15:10 часа 6136 прочитания 0 коментара

Боряна Калейн спечели бронзов медал на топка от Европейското първенство по художествена гимнастика в Баку /Азербайджан/. Българката изигра перфектно своето съчетание, за което получи обща оценка от 21.800.

Още: Страхотна новина: България приема старта на Джиро д'Италия!

Още: От Ред Бул развяха бялото знаме - световният шампион няма шанс да се бори за титлата във Формула 1

Другата ни представителка Катрин Тасева допусна неточност и остана на 7-мо място /19.500/, съобщава БГНЕС.

Златният и сребърният медал в дисциплината отидоха при Русия. Лидерката от вчера Арина Аверина грабна първото място с оценка от, докато нейна подгласничка стана Александра Солдатова /22.050/.

По - късно Боряна Калейн грабна и третия сибронз от Европейското по художествена гимнастика в Баку. Българката направи отлична лента и с резултат от 19.750 спечели третото си отличие след това от отборното вчера и на топка преди около час

Още: Боксовият мултимилионер, който загуби на два пъти от Усик, но се утеши с 9-цифрена сума

Още: Станислав Недков: Отхапването на ухото е целенасочена атака срещу мен от лихвари и дилъри

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Любов Павлова
Любов Павлова Отговорен редактор
Новините днес