Катрин Тасева със сребро на топка в Минск

588 0
photo of Катрин Тасева със сребро на топка в Минск
Катрин Тасева с спечели сребърен медал във финала с топка от турнира по художествена гимнастика от Европейските игри в Минск, предаде националното радио.

За прекрасното си и много прецизно изпълнение българката получи 21.400 точки и отстъпи първото място само на Линой Ашрам. Гимнастиката от Израел грабна титлата с оценка 22.500 точки.

Бронзов медал за Боряна Калейн на Европейското в Баку*

Боряна Калейн спечели бронзов медал на топка от Европейското първенство по художествена гимнастика в Баку /Азербайджан/. Българката изи...

С бронзът трябваше да се задоволи шампионката в многобоя Дина Аверина (Русия ) с 21.300 точки.

До края на деня на Тасева ѝ предстои да участва в още два финала - с бухалки и лента.

По-рано днес пък Антоанета Бонева спечели бронзово отличие за България на 10 метра въздушен пистолет в спортната стрелба.

Рейтинг: 5 от 5. Гласували общо: 1 потребители