Мадона изпълни новия си сингъл "Future" на финала на Евровизия (ВИДЕО и СНИМКИ)

19 май 2019, 08:40 часа • 15467 | прочитания

Мадона изпълни новия си сингъл "Future" заедно с американската хип-хоп звезда Quavo на финалите на Евровизия в Тел Авив и призова феновете "никога да не подценяват силата на музиката да обедини хората".

Още: На сцената: Филип Киркоров се запали от фойерверки по време на концерт (ВИДЕО)

Още: Midnight изкарва нов албум дни преди концерта в София

60-годишната мегазвезда изпълни две песни, като първата беше хита й "Like A Prayer" от 1989 г. Мадона пя на изтънчен декор, наподобяващ църква с хор, облечен с монашески роби. Quavo, част от хип-хоп групата Migos, след това се присъедини към нея за повлияното от реге изпълнение "Future" от предстоящия ѝ албум Madame X.

ВИЖТЕ ГАЛЕРИЯ СЪС СНИМКИ ОТ ИЗПЪЛНЕНИЕТО!

Още: METAMORPHOSIS Vol.1 на 2 май: Бутиково диско пътешествие, което провокира сетивата

Още: Футуристичен хип-хоп с GoldLink в София на 30 октомври

"Нека никога да не подценяваме силата на музиката, за да обедини хората“ каза Мадона преди изпълнението си. "За да цитирам една невероятна песен, музиката кара хората да се обединят, да бъдат заедно", каза тя, цитирайки песента си "Music".

Мадона отхвърли призивите на пропалестинските активисти, които искат да сложат край на окупацията на Израел, за да бойкотират Евровизия.

В изявление, публикувано в американските медии по-рано Мадона казва: "Никога няма да се откажа от музиката, за да отговоря на политическия дневен ред на някого, нито ще спра да говоря срещу нарушенията на правата на човека, където и да са по света."

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Любов Павлова
Любов Павлова Отговорен редактор
Новините днес