Метачка и автовишка купува община Левски

24 април 2023, 17:13 часа 1930 прочитания 0 коментара

Вакуумна мотометачна машина и една автовишка купува община Левски. Нужните за нея автомобили втора употреба са с обща прогнозна стойност 137 250 лева без ДДС. В средата на март са отворени офертите на желаещите да извършат доставката.

Още: Безводието в Плевен: Областният управител с обяснение за изпуснатата ситуация

Още: Плевен посрещна с добре дошли 40 от най-добрите бъдещи математици на България

„Баутракс“ ЕООД и „Би Ем Лизинг“ са кандидатствали да осигурят мотометачна машина, а за автовишката оферти са подали „Дестинация България“ и „Баутракс“.

Преди две години местната управа закупи нов специализиран автомобил за сметосъбиране и сметоизвозване. Договорът бе изпълнен от фирма „Ай Тръкс“ ЕАД за 174 500 лв. без ДДС.

Още: Топ DJ-и гостуват на безплатен фестивал на брега на река Дунав

Още: В Плевен започват проверки на електрическите инвалидни рампи в града и общината

План сметка за дейностите по сметосъбиране, сметоизвозване, обезвреждане на битови отпадъци и поддържане чистотата на териториите за обществено ползване през тази година е на стойност 1 764 541 лева, става ясно от справка в сайта на общината.

Още от региона: 

Над 500 ще бъдат участниците във фестивала ”Гергьовски люлки”- 2023 в Левски

Още: Въвежда се временен режим на водоползване на територията на община Плевен

Още: Токов удар на инвалидна рампа в Плевен едва не отне живота на 9-годишно дете

Разнообразни цветя и подправки с отлично качество предлага плевенското общинско дружество "Паркстрой"

Подготвят уникалните водни съоръжения в Плевен за активния сезон

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Анита Чолакова
Анита Чолакова Отговорен редактор
Новините днес