Властите в България и Румъния и този път няма да имат възможност да предлагат корекции по констатациите и политическите заключения в мониторинговите доклади за правосъдието и вътрешните работи, предаде БНР.
Още: "Правителството е дестабилизирано и от грешките си, и от Борисов и Пеевски": Анализ и сценарии
Още: Желязков със свое виждане за гаранциите за сигурност за Украйна
Очаква се Европейската комисия да ги публикува в средата на идната седмица – предстои да бъде уточнено дали в сряда или четвъртък.
Малко преди това проектите ще бъдат изпратени в София и Букурещ, но само за сведение и за сверяване на факти и техническа информация.
Европейската комисия, която преди това преговаряше с двете страни по съдържанието на документите, въведе тази практика при изготвянето на последните доклади – през юли 2012-а година.
Още: Инфлацията скочи, заради диктата на правителството над бизнеса: Асен Василев с данните
Още: Слави Трифонов е още по-богат, купил си е луксозни коли за 850 000 лева
Независими и обективни новини - Actualno.com ги представя и във Viber! Последвайте ни тук!
Още: "Всички канали за поддръжка на Украйна трябва да продължат": Желязков участва в среща за мира
Още: От магазин в София и ретро "Волга" до стотици хиляди в банки: Имуществото на българските кметове