"Честит кабинет "Пеевски 4" и "поне туризмът ще дръпне": Социалните мрежи оцениха кабинета Главчев (СНИМКИ)

05 април 2024, 12:27 часа • 5340 | прочитания

След представянето на състава на служебното правителство на Димитър Главчев, социалните мрежи се изпълниха с анализи и мнения на водещи журналисти и общественици.

Още: Гуцанов каза колко възрастни хора са изведени от домове

Още: Кандидат за президент: Николай Денков отговори за себе си

Хумористът и тв водещ Иво Симорахов иронизира бившият си колега и продуцент Евтим Милошев, който изненадващо се оказа номинация за служебен министър на туризма:

Пиар експертът и рекламист Любомир Аламанов подчертава, че само за седмица сме станали свидетели на най-грозното лице на задкулисието:

Още: Извинявайте: От гласуване с телефон до убит от Израел българин в Газа - говори външният министър

Още: Ивайло Мирчев: Антикорупционната комисия действа като ОПГ под политическа маска

 

Още: Кой кой е в служебния кабинет на Димитър Главчев

Политологът Теодор Славев определи служебното правителство като категорично доминирано от съпредседателят на ДПС Делян Пеевски:

Още: Каракачанов: България да възстанови по-твърдия тон към Северна Македония

Още: Асен Василев: Увеличението на тока няма общо с еврозоната, но влияе на инфлацията

Енергийният експерт Илиян Василев описа своята оценка през призмата на проблемните енергийни теми в последните седмици, които рязко завладяха и политическия дебат:

 

Още: Димитър Главчев представи новото служебно правителство на Радев и партиите (СНИМКИ и ВИДЕО)

Журналистът Емилия Милчева също съзря влиянието на ГЕРБ и ДПС при подредбата на служебния кабинет:

Журналистът Полина Паунова наблегна на спорната фигура на предложената за правосъден министър Мария Павлова, която понастоящем е заместничка на и.ф. главен прокурор Борислав Сарафов:

Още: "Министри на ДПС и на ГЕРБ" и "подигравка с промените в Конституцията": Първи коментари за служебния кабинет на Главчев

Рекламистът и общественик Радослав Бимбалов също коментира влиянието на партийни лидери:

 

А енергийният експерт Евгений Кънев обяви кои са ключовите министри, които са и под влияние:

 

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Ивелин Стоянов
Ивелин Стоянов Отговорен редактор
Новините днес