"Да вярваш на Борисов е хазарт. Майките бяха употребени за всякакви страинчни цели, но междувременно пропуснаха, че главната им цел - техните искания, е все така далеч. Симеонов във властта им осигуряваше постоянна морална висота и обществена подкрепа по дефолт.
Още: Защо воюват Радев и правителството? Анализ на Елена Дариева (ВИДЕО)
Още: На комисия: Създават Борд по водите - министерства и общини с ангажименти
Обещаното от Борисов е като ланския сняг. Издебна момента в който те се прибраха от площадите и ....
Той просто не може да допусне да изглежда слаб и да се съгласи с искания на улицата", заяви енергийният експерт Илиян Василев.
"За това следващия път - ще отида да ги подкрепя, ако има какво - защото една част от тях вече са проправителствени и забравиха, че протестът е именно за да могат да помогнат на децата си и на себе си", допълни той.
Още: Хората на Пеевски доволни, че парламентът прекъсна ваканцията си заради тях
Още: Политици по ChatGPT за TikTok: Депутати се подиграват на "Величие"