Иван Бакалов: Дали Слави няма да стане патерица на ГЕРБ?

21 ноември 2018, 15:00 часа 10828 прочитания 0 коментара

"Според Слави Трифонов президентът Радев "отказал на суверена". На президент мястото му не е в шоу, а Слави не е чак "суверена".

Още: Наистина ли Бойко Борисов купува бензиностанциите "Газпром" чрез свой братовчед?

Още: Как Пеевски вкарва в капан Румен Радев и ПП? Анализ на Цветанка Андреева (ВИДЕО)

А срещата довечера ме притеснява, защото Слави е на път да опропасти надеждите на хората за неговия политически проект.

Борисов отива на среща, подгрявана от обслужващите медии като среща между "двама някогашни съмишленици" ("24 часа" и др.). Тоест медиите внушават, че ще има сближаване, подаване на ръка. Опитват се да превърнат шоуто в мощен пиар в подкрепа на Борисов", заяви журналистът Иван Бакалов с публикация в социалните мрежи.

"Да не забравяме, че когато в Щатите излезе в сп. "Конгрешънъл куотърли" статия за криминалното минало на Борисов, представяща го като мафиот, Слави Трифонов му даде да води шоуто на другия ден, свириха му затрогващо "Батальонът се строява" и т. н.

Още: Борисов за срещата Тръмп-Путин: Очаквам положителен план и за Украйна, и за Русия (ВИДЕО)

Още: Борисов управлява с Пеевски, но видя синхрон между Радев, ПП и "ДПС-Ново начало" (ВИДЕО)

Борисов отива там да демагогства, внушават Слави да подаде ръка за разбирателство. Това ще е край на политическия му проект. Още една патерица на ГЕРБ. Има достатъчно.

И така, за съжаление, коя ще остане единствената партия, която иска да отстрани Борисов?", допълни той.

Последвайте ни в Google News Showcase, за да получавате още актуални новини.
Райко Павлов
Райко Павлов Отговорен редактор
Новините днес