Депутатът от 48-ото Народно събрание Явор Божанков, който до вчерашния ден бе част от парламентарната група на „БСП за България“, си направи нова татуировка. Посланието няма нужда от обяснение – татусът е на черна овца.
Още: Кабинетът в ролята на сериала "Двама мъже и половина": Петър Витанов с мрачна прогноза за БСП
Още: "Радев яхва страховете на хората": Нейнски очаква руско влияние на президентските избори
Божанков публикува снимки в профила си във Facebook. Той се татуира ден след като бе изключен от ПГ на БСП. Причината за отстраняването му е, че депутатът се разграничи от позицията на социалистите относно войната и изпращането на оръжие за Украйна.
Божанков заяви от трибуната, че подкрепя военната помощ за Киев и не смята, че тя би вкарала България във войната, както твърдят от левицата.
Преди това той се бе обявил и срещу друго решение на БСП – за връщане на хартиената бюлетина. Сега Божанков става независим депутат.
Още: "За петимата премиери и многото господари": Божанов каза ще подкрепи ли ПП-ДБ шести вот на недоверие
Още: "Не мога да проследя всички емоционални изблици": Йотова за напрежение между Радев и Борисов
Всичко за войната в Украйна на живо във Viber канала ни! Последвайте ни тук!
Още: "ПП е по-жива отвсякога": Асен Василев се закани на държавата с главно "Д"
Още: Нови фронтовaци и нов тил: Кирил Петков иска ПП да стане опасна за мафията
ОЩЕ: Обратът на Нинова: От "В БСП има различни мнения" до "Вън!" (ВИДЕО)
Снимка: Facebook.com/Явор Божанков
Още: "Омраза и пак омраза": Борисов отвърна на Радев и каза къде са парите за "Хемус" (ВИДЕО)
Още: Божидар Божанов: Натрупаното обществено недоволство може да прерасне в масови протести